loading

Ubezpieczenia


Fachowe doradztwo, miła obsługa, TANIE OC, PEWNE AC, OPIEKA ASS. Wszystkie formalności na miejscu.

 

Przyjdź do Salonu lub zadzwoń, porównaj oferty i wybierz dla Siebie najlepszą !

 

tel. 58 552 34 06 wew. 11, 13, 25 lub e-mail: sekretariat@konocar.pl

 

   

 

UBEZPIECZENIE DEALERSKIE - pakietowe przy zakupie nowego auta.

 

Do nowych samochodów marki OPEL polecamy przygotowany razem z PZU S.A., atrakcyjny program ubezpieczeń. Oferta jest szczególnie interesująca dla osób, które nie mają uprawnień do wysokich zniżek polisy AC- zatem do tych, którzy nie mieli dotąd polisy Auto-Casco lub stracili zniżkę, a także firm. Wraz z zakupem samochodu otrzymasz możliwość zakupienia na preferencyjnych warunkach pełnego pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych: AC,OC,NNW, ASS.

 

Dzięki specjalnym warunkom umowy General Motors z Powszechnym Zakładem Ubezpieczeń S.A. pakiet zawiera:

 

  • pierwszeństwo naprawy w autoryzowanym serwisie,
  • bezgotówkowe rozliczenia,
  • brak udziałów własnych,
  • brak konieczności doubezpieczenia po szkodzie,
  • brak naliczania amortyzacji,
  • długi okres gwarantowanej kwoty wypłaty,

 

UBEZPIECZENIE GAP - Ubezpieczenie od utraty wartości pojazu.

 

Specyfiką ubezpieczenia Auto Casco jest gwarancja wypłaty odszkodowania tylko do wartości rynkowej pojazdu określanej na datę szkody. Jeśli samochód zostanie skradziony lub całkowicie zniszczony w wypadku, właściciel straci wówczas 20 %, 50 % ?... Dlatego proponujemy ubezpieczenie GAP, które chroni wartość pojazdu przez 3 lata. Ubezpieczeniem objęte są szkody w postaci różnicy pomiędzy sumą ubezpieczenia z polisy AC, a kwotą odszkodowania wypłaconego przez podstawowego ubezpieczyciela pojazdu. Posiadacz ubezpieczenia GAP w przypadku szkody całkowitej, otrzyma wypłatę dwóch odszkodowań : z polisy podstawowego ubezpieczenia (Auto Casco) oraz ubezpieczenia GAP, co pozwala na zakup samochodu podobnej klasy/wartości jak ten utracony lub spłacić pozostałe zobowiązania finansowe (kredyt/leasing).

 

Kiedy i dla kogo? Ubezpieczenie dedykowane jest zarówno osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym, dla samochodów osobowych i ciążarowo-osobowych do 3,5 t., wszystkich marek. W przypadku pojazdów leasingowych lub kredytowych ubezpieczenie może zostać zawarte na rzecz leasingobiorcy lub kredytobiorcy. Ważne : Warunkiem zawarcia GAP jest posiadanie ubezpieczenia Auto Casco. W przypadku pojazdów nowo zakupionych (do lat 5) zgłoszenie do ubezpieczenia musi nastąpić w ciągu 90 dni od wystawienia faktury zakupu. Dla pojazdów używanych zgłoszenie do ubezpieczenia musi nastąpić w ciągu 30 dni od daty zawarcia ubezpieczenia Auto Casco.

 

Szczegółowe informacje można uzyskać w salonie.

 

GWARANCJA SERWISOWA OPEL - Ubezpieczenie Kosztów Naprawy.

 

Nowy samochód objęty jest 2- letnią gwarancją producenta. Aby zapewnić Państwu komfortową i bezpieczną eksploatację samochodu, po zakończeniu gwarancji fabrycznej, oferujemy możliwosć wykupieniaUbezpieczenia Kosztów Naprawy, na 3-ci do 5-tego roku użytkowania . Polisa Ubezpieczenia Kosztów Naprawy chroni właściciela samochodu przed niespodziewanymi wydatkami w przypadku wystąpienia awarii samochodu. Przy sprzedaży samochodu polisa przechodzi na nowego właściciela co z pewnością przyczyni się do łatwiejszego znalezienia nabywcy.

 

Ważne! - Ubezpieczenie Kosztów Naprawy można wykupić wyłącznie przy odbiorze nowego samochodu! Chętnie przekażemy bliższe informacje, zapraszamy.

 

Stłuczki i wypadki się zdarzają. Jeżeli już do nich dojdzie, nie ma lepszego miejsca na naprawę Twojego Opla niż Autoryzowany Serwis Marki Opel!

 

Twój ubezpieczyciel nie musi rekomendować Autoryzowanego Serwisu jako miejsca naprawy, jednak pamiętaj, że to Ty dokonujesz ostatecznego wyboru. Wybierz Autoryzowany Serwis Opla i będź pewien solidnej naprawy. Więcej w zakładce SERWIS. Polecamy!

Do góry