loading

Serwis mechaniczny


Profesjonalny serwis wyposażono w najwyższej klasy urządzenia oraz przyrządy techniczne i elektroniczne. Wykwalifikowany i doświadczony personel, który przechodził wielokrotne szkolenia, zorganizowane przez firmę Genreal Motors, w zakresie technologii napraw pojazdów oraz kompleksowej obsługi Klienta.

 

Dzięki dużej liczbie stanowisk naprawczych oraz licznemu zespołowi technicznemu serwis zapewnia szybką obsługę. Na potrzeby klientów marki Opel opracowany został specjalny program serwisowy: Recepcja bezpośrednia - pozwala na szybkie przeprowadzenie wstępnych oględzin w obecności klienta a następnie ustalanie zakresu naprawy. Jest to możliwość zobaczenia na własne oczy stanu swojego pojazdu.


Umówienie wizyty

 

Umówienie wizyty w naszym serwisie jest możliwe na kilka sposobów – osobiście, telefonicznie, mailowo lub w postaci gotowego zapytania o serwis.


 

Zapytaj o serwis

 

W razie pytań prosimy o kontakt a nasz doradca odpowie na wszystkie Państwa pytania. 

W naszej ofercie posiadamy również Punkt Szybkiej Obsługi, czyli specjalne stanowisko dedykowane do przeprowadzania diagnostyki oraz wymiany części eksploatacyjnych – oczekiwanie na tego rodzaju usługi jest znacznie krótsze!

 


Serwis

  
otwarteponiedziałek-piątek: 8.00 - 19.00
 sobota: 9.00 - 15.00
  
telefon:58 552 34 06 wew. 15
  
e-mail:serwis@konocar.pl
Do góry