loading

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Samodzielny BLACHARZ SAMOCHODOWY

Wymagania:

  • Doświadczenie pozwalające na samodzielne wykonywanie napraw,
  • Ukończenie szkoły w kierunku specjalizacji blacharz samochodowy
  • Znajomość technologii napraw blacharskich,
  • Dokładność i sumienność,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie pojazdów do naprawy, wykonywanie napraw lub wymiany uszkodzonych elementów w samochodach używanych i dostawczych
  • Zbrojenie auta po naprawie

Oferujemy:

  • Pracę w autoryzowanej firmie z wieloletnią tradycją na rynku motoryzacyjnym,
  • Szkolenia i poznawanie nowych technologii napraw,
  • Umowę o pracę po okresie próbnym,
  • Atrakcyjne zarobki.

ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

WYMAGANIA:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie kierunkowe (elektromechanik samochodowy),
  • Wiedza z zakresu elektromechaniki,
  • Zdolność do pracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku,
  • Dobra znajomość mechaniki i hydrauliki samochodowej,
  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji.

OBOWIĄZKI:

  • Diagnoza usterek,
  • Wykonywanie napraw,
  • Przeglądy serwisowe i bieżące konserwacja,
  • Montaż podzespołów w pojazdach,
  • Obsługa urządzeń warsztatowych.

OFERUJEMY:

  •  Praca w firmie reprezentującej jedną  najbardziej atrakcyjnych marek samochodów,
  •  Atrakcyjny system wynagradzania,
  • Praca w prężnym zespole,
  •  Możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia, warsztaty.

MECHANIK SAMOCHODOWY

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie minimum 3 lata na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie kierunkowe (mechanik samochodowy),
  • Mile widziana wiedza z zakresu elektromechaniki,

OBOWIĄZKI:

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie reprezentującej jedną  najbardziej popularnych marek samochodów,
  • Atrakcyjny system wynagradzania,
  • Pracę w prężnym zespole,
  • Możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia, warsztaty.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Wszystkim, którzy prześlą do nas swoje oferty pracy, zapewniamy całkowitą poufność zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie  danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV,
list motywacyjny na e-mail: rekrutacja@konocar.pl

Do góry