loading

Dlaczego Konocar? Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm!

Firma Konocar dysponuje dużym doświadczeniem na trójmiejskim rynku motoryzacyjnym. Co za tym idzie zapewniamy profesjonalną obsługę klientów B2B (małe/średnie przedsiębiorstwa) jak i klientów flotowych. Przygotujemy indywidualną ofertę dla Twojej firmy, przedstawimy najlepsze możliwości finansowania. Zdajemy sobie sprawę, iż samochód firmowy powinien być niezawodnym narzędziem pracy. Postaw na wygodę i skorzystaj z naszych usług. Dopasujemy ofertę do profilu Twojej firmy tak, aby nie generować niepotrzebnych kosztów. Komfort Twojej pracy jest dla nas najważniejszy!

Skontaktuj się z nami! Dział flotowy oraz B2B Konocar

  • tel. komórkowy 603 806 035
  • tel. stacjonarny 552 34 06

 

Dlaczego Opel? Opel się opłaca!

Wybór nowego samochodu to inwestycja mająca długoterminowe konsekwencje. Zanim wydamy nasze pieniądze warto uwzględnić kilka kluczowych eksploatacyjnych pozycji kosztowych. Kwestie, które powinny mieć znaczenie podczas ostatecznej decyzji to potwierdzona niezawodność modelu, niska przewidywana utrata wartości, wysokie parametry techniczne i eksploatacyjne auta, czy poziom wyposażenia w cenie bazowej samochodu. Opel w tych aspektach jest leaderem w swojej klasie. Jesteśmy dumni, że nasze modele zwyciężają w kolejnych niezależnych rankingach i porównaniach.

  • Bezawaryjność
  • Niskie koszty eksploatacyjne
  • Największa sieć serwisów w Polsce
  • Wysoka wartość rezydualna
  • Szeroka gama modelowa

TCO - najważniejszy aspekt przy wyborze samochodu do firmy

Całkowite koszty użytkowania samochodu (TCO – ang. Total Cost of Ownership) to wszystkie normatywne koszty, które w danym okresie użytkowania i przebiegu samochodu ponosi klient. Na TCO składają się utrata wartości samochodu przy odsprzedaży oraz koszty jego użytkowania: zużycie paliwa, serwis i eksploatacja, ubezpieczenie, zakup opon i rejestracja pojazdu.

Wiele osób przy wyborze samochodu koncentruje się na cenie zakupu, nie myśląc jakie wydatki poniesie później. Podczas zakupu samochodu warto więc porównywać nie tylko cenę wyjściową, parametry i wyposażenie, ale też całkowity koszt użytkowania pojazdu. W ten sposób możemy świadomie podjąć właściwą decyzję. Zakup nowego samochodu, szczególnie użytkowego, to inwestycja mająca długoterminowe konsekwencje. Zanim wybierzemy, warto obok ceny zakupu uwzględnić kilka kluczowych kosztowych pozycji eksploatacyjnych. Istotą są całkowite koszty użytkowania naszego narzędzia pracy, czyli również wydatki związane z utratą wartości, zużyciem paliwa, serwisowaniem, częściami eksploatacyjnymi czy ubezpieczeniem samochodu, bo one decydują o wysokości naszej inwestycji przez kilka kolejnych lat.


Sprzedaż do FIRM

Kontakt

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Do góry