loading

ZAKUSY NA SERWISOWE BONUSY.
EDYCJA WIOSENNA
 29.03.-31.05.2021 

Do wygrania zaawansowany wideorejestrator firmy Kenwood z tylną kamerą. Możliwe? Możliwe! Aby wziąć udział w konkursie wystarczy faktura za Usługę serwisową i części oraz aktywne konto na myOpel! 

Konkurs

KONKURS OPEL SERWIS

Nawet z Oplem od czasu do czasu musisz odwiedzić serwis, czy to na przegląd okresowy, czy wymianę części eksploatacyjnej. Teraz jest najlepszy czas na wizytę w Autoryzowanym Serwisie marki Opel, ponieważ mamy dla Was konkurs z nagrodami. Wystarczy, że zachowasz fakturę / dowód zakupu i zarejestrujesz swój udział w konkursie.Dlaczego warto? Co zyskujesz? Po kolei… 

  1. Zapłać nie mniej niż 250 zł za części i robociznę w okresie trwania konkursu.
  2. Zaloguj się na portalu lub w aplikacji myOpel. Jeśli masz jeszcze konta konto, zarejestruj się. Przejdź do zakładki „Świat Opel”, wypełnij krótki formularz zgłoszenia i odpowiedz na pytanie konkursowe: „Jak wyobrażasz sobie najpiękniejszą i najatrakcyjniejszą podróż Twoim Oplem ?.”
  3. Otrzymasz wiadomość potwierdzającą rejestrację Twojego zgłoszenia do konkursu.
  4. A potem już tylko wypatruj wiadomości e-mail z wynikami konkursu. 
 

W zasadzie to wszystko, a wygrać możesz zaawansowany wideorejestrator firmy Kenwood o wartości 1 500 zł, wyposażony w szerokokątny obiektyw, dodatkową tylną kamerę i 3-calowy ekran dotykowy.Zapoznaj się z Regulaminem Konkursu oraz zasadami określonymi w Klauzuli informacyjnej.

 

WEJDŹ NA MYOPEL POBIERZ Z APP STORE POBIERZ Z GOOGLE PLAY

Do góry